Dovolená v Benátkách | Zájezdy do Benátek

benatky-bg-header-title.png
     
         

Dovolená v Benátkách

 

Benátky nejsou jen působivým skanzenem architektury a umění. Ačkoli pouhá procházka místními uličkami či projížďka gondolou napříč kanály je zážitkem, na své si přijdou i ti, kteří hledají rozmanitější program. Město je stále významným kulturním centrem, pořádají se zde festivaly, přehlídky i výstavy.

Vybrané zájezdy do Benátek

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Benátek!

 

 
 

Doprava do Benátek

 

Benátky jsou z Česka snadno dostupné letecky nebo autobusem. Letecká doprava je soustředěna na letiště Marco Polo, ale také na vzdálenější letiště Treviso, které využívají hlavně nízkonákladové společnosti. I odtud se ale do samotných Benátek dostanete pohodlně autobusem nebo vlakem. Pokud zvolíte cestu vlastním autem, budete se muset rozhodnout, kde své vozidlo necháte, nejlevnější variantou je zaparkovat auto ještě na pevnině - v Mestre. Vlaky i autobusy přijíždějí do ostrovních Benátek po mostě, končí na stále rušném vlakovém nádraží Santa Lucia a autobusovém Piazzale Roma. Tato nádraží odděluje Canal Grande, ale spojuje nový most.

Pro poznávání vlastních Benátek už Vám budou stačit jen vlastní nohy. Rozhodně ale stojí za to se projet takémístní „MHD“ - motorovými čluny (vaporetto). Můžete si tak z paluby prohlédnout neustálý ruch na Velkém kanálu nebo se vypravit na okolní ostrovy. Pokud jste ochotni zaplatit několik desítek eur, můžete se svézt na známých a oblíbených gondolách, zvláště k večeru a v úzkých kanálech je to romantický zážitek. A o romantiku jde v Benátkách především.

 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje