Ubytování Benátky | Ubytování v Benátkách

benatky-bg-header-title.png
     
         

Vyberte si typ ubytování podle Vašich představ

 

Ubytování v Benátkách

 

Možností ubytování v Benátkách je na tak malém prostoru soustředěno obrovské množství. Najdete zde jak levnější hostely, tak luxusní hotely ve vysoké cenové kategorii. Obecně je zde ubytování velice drahé, jen v několika málo hostelech zaplatíte okolo 20 euro za noc na osobu, běžná cena levnějších hotelů ale většinou neklesá pod 40 - 50 euro za osobu, přičemž jde stále o docela jednoduché ubytování, i když téměř vždy se specifickým šarmem. Za vyšší standard si musíte připlatit mnohem více. Za své peníze pak můžete dostat honosné prostředí historického domu plného starožitností a krásný výhled na město či na lagunu. Kdo hledá luxusní ubytování, v Benátkách jej najde v opravdu pohádkové podobě. Ubytování je vždy dobré zajistit si předem, a to v jarních, letních i podzimních měsících.

Sestavte si vlastní zájezd do Benátek!

 

 
 

Rezervace ubytování v Benátkách

 

Na stránce hotely.travel.cz si můžete vybrat z velmi široké nabídky hotelů, motelů, hostelů, apartmánů nebo penzionů B&B za nejlepší ceny na konkretní termín. U všech typů ubytování ihned vidíte aktuální dostupnost pro Vámi vybrané datum. Hotel si můžete okamžitě online zarezervovat a platbu u většiny ubytovacích zařízení provedete až na místě.

          

Stravování v Benátkách

 

Italská kuchyně je známá svou lehkostí a především výrobou pizzy, těstovinami, rybími specialitami, zmrzlinou i pečivem. Jako předkrm bývají často místo polévky podávány těstoviny. Místní speciality dostanete ve stravovacích zařízeních nazvaných taverna. Za národní jídla zde lze pokládat špagety a pizzu. Ze sýrů se např. na těstoviny používá strouhaný parmezán, na pizze často okusíte italskou mozzarelu a oblíbená je i gorgonzola nebo mascarpone. Velice oblíbené jsou zde těstoviny, přičemž na italském trhu se setkáte se čtyřmi sty druhy tohoto produktu. Mohou být rýhované nebo hladké, mohou se do nich přidávat bylinky a koření, takže výsledný efekt lahodí také oku.

 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje