Eurovíkend v Benátkách | Eurovíkendy Benátky

benatky-bg-header-title.png
     
         

Eurovíkendy Benátky

 

Benátky lze velmi dobře poznat v rámci eurovíkendu a postačí Vám k tomu třeba jen 2 nebo 3 dny. Za tuto dobu navštívíte hlavní památky, projdete mnoho zákoutí, i když samotných Benátek se určitě nenabažíte nikdy a už při odjezdu budete myslet na to, že se sem jednou vrátíte. Balíček eurovíkendu obsahuje většinou letenku, transfer a ubytování, zbytek už je jen na Vás. Samozřejmě si také můžete sami zvlášť zamluvit vhodnou letenku a ubytování zvlášť, tímto způsobem se můžete dostat na velmi zajímavé ceny.  Záleží na vkusu, ale v případě Benátek je asi pohodlnější objevovat město po svém, než se v úzkých uličkách proplétat s větší organizovanou skupinou. Začít můžete hned v první trafice, kde si za pár euro koupíte mapu. Získáte tak přehled o městě, linkách lodní dopravy a památkách. Podle mapy se ale v Benátkách chodit nedá, leda byste do ní nahlíželi na každém rohu. I člověka s dobrou orientací uličky brzy polapí do své moci. K hlavním turistickým cílům vás bezpečně navedou směrovky na zdech domů.

Poslední dobou se však stále více turistů přiklání k individuálním cestám, kdy si sami zamluví hotel a letenky přesně podle jejich představ. V době levných penzionů, hostelů a nízkonákladových společností jde o skvělý způsob, jak poznat Benátky na vlastní pěst. Na travel.cz máte jedinečnou možnost vybrat si z opravdu obrovské nabídky hotelů na stránkách hotely.travel.cz a letenek na letenky.travel.cz od nejvýznamnějších leteckých společností (včetně nízkonákladových!) - to všechno  za opravdu bezkonkurenční ceny!

Nejlevnější eurovíkendy v Benátkách

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní eurovíkend v Benátkách!

 

 
 

Vzdálenost z České republiky do Benátek je přibližně 750 - 800 kilometrů. Kromě vlastního automobilu můžete také využít pravidelné autobusové nebo vlakové linky. Stále častěji však nejen turisté volí leteckou dopravu pro její rychlost a poslední dobou také výhodnou cenu. Jelikož je Itálie (i Rakousko) součástí Evropské unie, pro turistickou cestu do Benátek nebudete potřebovat žádné speciální dokumenty mimo pasu, popřípadě občanského průkazu.

          

 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje